Indeling teams en trainingstijden veld 2018-2019

  • Facebook icoon
  • Twitter icoon
SEP 1

 

Indeling teams en trainingstijden veld 2018-2019


Overzicht (voorlopige) trainingstijden:

Team

Trainingstijd 1

Trainingstijd 2

1,2

Dinsdag 20.00-21.30 uur

Donderdag 20.00-21.30 uur

3, 4, MW

Woensdag 20.00-21.30 uur

 

G-korfbal

Dinsdag 19.00-20.00 uur

 

B1

Dinsdag 19:00-20:00 uur

Vrijdag 19:15-20:15 uur

C1

Dinsdag 19:00-20:00 uur

Vrijdag 19:15-20:15 uur

D1

Donderdag: 18:00-19:00

-

E1

Donderdag 17:00-18:00

-

F1

Donderdag 17:00-18:00

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Contactpersonen:

Aanspreekpunt voor B’s en C’s en hun ouders:

               B1 : Selma Boersma, 06 19349403, saboersma@hotmail.com
               C1
: Tea Keidel,          06 55857254, keidel3@zonnet.nl

Aanspreekpunt voor D’s, E’s en F’s en hun ouders:

              Dineke Jongsma,         0631935606, dinekejongsma@hotmail.com

Indeling van de jeugdteams:

B1 Teamleden:      
Nynke Pultrum                                Youri Zimnik
Tessa Roffel                                     Tabitha Wagenaar
Froukje Blanke                                Annika Wagenaar
Ilse Marije van der Heide              Fardau van der Wier
Andes van der Veer
Coach: Selma Boersma & Haye Slagmann
Trainingstijden:
Dinsdag 19.00 – 20.00 uur:
Selma Boersma & Haye Slagmann
Vrijdag 19.15 – 20.15 uur: Tea Keidel & Rudolphus Wagenaar

C1 Teamleden:                     
Douwe Atsma                                  Annemarie Meijer
Dylano Feitsma                               Rianne van der Kamp
Jelte Wagenaar                               Femke Kiestra
Richard Kroeze                                Merel Pool                                      
Anouk Terpstra                               Tessa Hut                                                       
Coach: Tea Keidel
Trainingstijden:
Dinsdag 19.00 – 20.00 uur:  vacant
Vrijdag 19.15 – 20.15 uur:
Tea Keidel & Rudolphus Wagenaar

D1Teamleden:                                    
Tim Boersma                                   Famke Luhoff
Hessel Boonstra                              Anne Heinstra
Esther van Dijk                                Silde Boersma
Loïs Helmhout                                 Indy Marinus
Jolijn Anouk Heinstra                     Anne van Hees
Coach: Ids Auke Boersma
Trainingstijd:
Donderdag 18.00 – 19.00:
Dineke Jongsma         

E1 Teamleden:                                    
Jorn Boersma                                  Melissa Veenstra
Jurre van der Veen                         Gea Zuidersma
Jurjen Atsma                                   Marieke Boonstra
                                                        Eefje Elverdink
Coach:  Wieberen Elverdink
Trainingstijd:
Donderdag 17.00 – 18.00:
Dineke Jongsma                                                        

F1 Teamleden:
Bente Bruinsma
Sanne Boersma
Femke Groot Enzerink
Yara Isa Marinus
Iris Boonstra

Coach: Halbe en Marja Boersma
Trainingstijd:
Donderdag 17.00 – 18.00:
Dineke Jongsma

'Sportieve groei op eigen kracht'

Lid worden
KV Oerterp logo

Adressen

Zaal: Multifunctioneel Centrum de Wier
De Telle 21, 9247 BH Ureterp
Telefoon 0512 30 14 40

Veld: Sportpark De Griene Greide
Griene Leane 6, 9247 GT Ureterp
Telefoon 0512 30 32 87

© 2019 KV Oerterp. Alle rechten voorbehouden.

Kreaasje logo