programma voorjaar veld 2019 met scheids

  • Facebook icoon
  • Twitter icoon
APR 16

 

Programma voorjaar veld 2019 met scheids

 

datum                         wedstrijd                                                                                                             scheids.

13-4-2019 10:00 It Fean E2 Oerterp/VKC E2  
14-4-2019 10:30 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 Wêz Handich/DOW 7 team 4
         
20-4-2019 09:00 Oerterp/VKC F1 LDODK/Rinsma Modeplein F2 Christina
20-4-2019 09:30 Oerterp/VKC D1 Leonidas D2 Marten
20-4-2019 10:00 Quick '21 E1 Oerterp/VKC E2  
20-4-2019 10:30 Oerterp/VKC C1 Harkema C1 Jan
20-4-2019 11:30 Oerterp/VKC B1 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Chris
20-4-2019 13:00 Oerterp/VKC 2 DTG 2 bond / ?
20-4-2019 15:30 Oerterp/VKC 1 Drachten/Van der Wiel 1 bond
21-4-2019 10:30 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 Hoogkerk 4 team 4
         
24-4-2019 20:00 Oerterp/VKC MW1 Invicta/Frigro MW1 Jeen
25-4-2019 20:00 Flamingo's MW1 Oerterp/VKC MW2  
         
4-5-2019 14:30 Oerterp/VKC 3 Pallas '08 3  
         
7-5-2019 19:30 Boelenslaan/It Fean MW1 Oerterp/VKC MW1  
7-5-2019 20:00 Oerterp/VKC MW2 WIK '34 MW1 Jeen
9-5-2019 17:30 Oerterp/VKC E1 OKO/BIES E1 Christina
11-5-2019 10:00 WWMD F2 Oerterp/VKC F1  
11-5-2019 10:00 Wordt Kwiek E1 Oerterp/VKC E1  
11-5-2019 10:00 Oerterp/VKC E2 Zunobri E1 Frieso
11-5-2019 10:00 Drachten/Van der Wiel C2 Oerterp/VKC C1  
11-5-2019 11:15 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Oerterp/VKC B1  
11-5-2019 12:35 De Granaet 3 Oerterp/VKC 3  
11-5-2019 13:00 Donkerbroek/VZK D2 Oerterp/VKC D1  
11-5-2019 14:00 Flamingo's 3 Oerterp/VKC 2  
11-5-2019 15:00 Hoogkerk 1 Oerterp/VKC 1  
12-5-2019 11:00 LDODK/Rinsma Modeplein 5 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4  
         
14-5-2019 20:00 Oerterp/VKC MW2 LDODK/Rinsma Modeplein MW1 Jeen
15-5-2019 19:30 Pallas '08 MW3 Oerterp/VKC MW1  
18-5-2019 09:00 De Wâlden E2 Oerterp/VKC E1  
18-5-2019 09:00 Oerterp/VKC F1 Donkerbroek/VZK F2 Bianca
18-5-2019 09:00 Oerterp/VKC E2 Boelenslaan E2 Marten
18-5-2019 10:00 Quick '21 C1 Oerterp/VKC C1  
18-5-2019 10:00 Oerterp/VKC D1 Udiros D2 Frieso
18-5-2019 11:00 Oerterp/VKC B1 Wordt Kwiek B1 Chris
18-5-2019 15:30 Wêz Handich/DOW 3 Oerterp/VKC 2  
18-5-2019 15:30 De Wâlden 1 Oerterp/VKC 1  
18-5-2019 17:00 OKO/BIES 4 Oerterp/VKC 3  
19-5-2019 12:30 Kinea 4 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4  
         
22-5-2019 20:00 Oerterp/VKC MW1 Pallas '08 MW3 Jeen
23-5-2019 20:40 LDODK/Rinsma Modeplein MW1 Oerterp/VKC MW2  
25-5-2019 09:00 Oerterp/VKC E2 Flamingo's E3 Bianca
25-5-2019 10:00 Oerterp/VKC E1 De Wâlden E2 Frieso
25-5-2019 10:30 Udiros D2 Oerterp/VKC D1  
25-5-2019 11:00 Oerterp/VKC C1 Quick '21 C1 Jan
25-5-2019 12:00 Wordt Kwiek B1 Oerterp/VKC B1  
25-5-2019 14:00 Oerterp/VKC 2 Harich 3 bond / ?
25-5-2019 14:15 Donkerbroek/VZK F2 Oerterp/VKC F1  
25-5-2019 15:30 Oerterp/VKC 1 Ritola 1 bond
25-5-2019 17:00 Oerterp/VKC 3 OKO/BIES 4 ?
         
31-5-2019 18:45 TFS E1 Oerterp/VKC E2  
1-6-2019 10:00 LDODK/Rinsma Modeplein F2 Oerterp/VKC F1  
1-6-2019 10:30 Leonidas D2 Oerterp/VKC D1  
1-6-2019 11:00 OKO/BIES E1 Oerterp/VKC E1  
1-6-2019 11:30 Harkema C1 Oerterp/VKC C1  
1-6-2019 12:30 Pallas '08 3 Oerterp/VKC 3  
1-6-2019 12:45 DIO/Donkerbroek/VZK B1 Oerterp/VKC B1  
1-6-2019 14:00 Oerterp/VKC 2 Emmeloord 2 bond / ?
1-6-2019 15:30 Oerterp/VKC 1 CSL 1 bond   
2-6-2019 11:00 Wees Kwiek 1 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4  
         
4-6-2019 20:00 Oerterp/VKC MW2 Flamingo's MW1 Jeen
5-6-2019 19:30 Invicta/Frigro MW1 Oerterp/VKC MW1  
         
12-6-2019 19:30 WIK '34 MW1 Oerterp/VKC MW2  
12-6-2019 20:00 Oerterp/VKC MW1 Boelenslaan/It Fean MW1 Jeen
15-6-2019 10:00 Oerterp/VKC F1 WWMD F2 Marja?
15-6-2019 10:00 Oerterp/VKC E1 Wordt Kwiek E1 Janina
15-6-2019 11:00 De Parabool 4 Oerterp/VKC 2  
15-6-2019 11:00 Oerterp/VKC D1 Donkerbroek/VZK D2 Gerard
15-6-2019 10:00 Oerterp/VKC C1 Drachten/Van der Wiel C2 Jan
15-6-2019 13:00 Oerterp/VKC B1 Rodenburg/OWK/Sparta (Ze) B1 Chris
15-6-2019 14:30 Oerterp/VKC 3 De Granaet 3 ?
15-6-2019 15:30 Quick '21 1 Oerterp/VKC 1  
16-6-2019 10:30 VKC AROB antennebouw/Oerterp 4 De Pein 4 team 4

'Sportieve groei op eigen kracht'

Lid worden
KV Oerterp logo

Adressen

Zaal: Multifunctioneel Centrum de Wier
De Telle 21, 9247 BH Ureterp
Telefoon 0512 30 14 40

Veld: Sportpark De Griene Greide
Griene Leane 6, 9247 GT Ureterp
Telefoon 0512 30 32 87

© 2019 KV Oerterp. Alle rechten voorbehouden.

Kreaasje logo